Přední světová patentovaná technologie GreenPower UPS™ od CyberPower

Efektivní řešení pro výrazné úspory energie a nákladů

Dosáhne až 93% úsporu energie oproti konvenčním systémům UPS

Cena energie za kWh* (CZK)

*Nastavená cena energie je uvedena pouze pro informaci. Tuto hodnotu můžete individuálně změnit.

S patentovanou technologií GreenPower UPS™ můžete během 3 let ušetřit:

Jako reakce na rychle se zvyšující ceny energií jakožto i na ekologickou odpovědnost je implementována úsporná technologie GreenPower UPS™. Patentovaná technologie GreenPower UPS™ úspěšně zvyšuje provozní účinnost UPS a zároveň efektivně snižuje vývin tepla, což uživatelům významně ušetří náklady na energii oproti běžným UPS.

**Spotřeba energie a úspora se může lišit podle regionu, zařízení a způsobu použití.

Chytrá volba jak zůstat připojen

Řada UT UPS CyberPower je navržena, aby poskytovala splehlivé záložní napájení pro Vaši domácnost a kancelář. Zaměřujeme se na vše, co zákazník potřebuje: dostupný luxus s přínosnou funkcí úspory energie.

Jak uchováváme energii a šetříme Vaše náklady na elektřinu?

Techologie GreenPower UPS™ od CyberPower využívá exkluzivní přepínač bypass a dvojitý systém dobíjení. Jakmile je baterie plně nabita, přepínač bypass automaticky odpojí rychlonabíječku, aby zabránil zbytečné spotřebě energie. Naopak běžné lineinteraktivní UPS neustále dobíjí bez ohledu na to, zda je to nutné.

Šetří energii. A je to ověřeno.

Řada UT UPS CyberPower dosahuje lepší energetickou účinnost s nekompromisním výkonem a přitom významně snižuje spotřebu energie. Abychom to dokázali, absolvovali jsme spoustu testů, které potvrzují, že řada UT zvyšuje úsporu energie.

Stáhněte si celý report (PDF)

UT650EG/EIG UT850EG/EIG UT1050EG/EIG

Zpět nahoru